Dětská hnízda

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 56 položek celkem

Cena

9141904
19141904

Značky

Položek k zobrazení: 56
Dětské hnízdo Nature & Love Savanna
1 162 Kč
MA774989
Dětské hnízdo Nature & Love Rose MA056
Dětské hnízdo Velvet Camelia - oboustranné MT0237
Detské hniezdo s vankúšikom RUFFLE TURQUOISE BEL034
Detské hniezdo s vankúšikom Teddy Bella BEL0P02-0653
Dětské hnízdo s polštářem RUFFLE GREY BEL032
Snímka obrazovky 2022 06 17 o 8.45.22 BEL006
Dětské hnízdo s polštářem Angel BEL005
Dětské hnízdo MimiNu Royal - tmavě mátová MIM056
Nahoru
Další produkty

Tulení a klidné spinkání bez maminky? Jen díky ochranným mantinelům a hnízdům do postýlky! Pro miminko je takové odloučení velmi nepříjemné a ze začátku i stresující, proto nemějte žádné obavy. Naše dětská hnízda jsou jedním z nejlepších doplňků pro sladký spánek. Miminka si zamilují vše, co jim vytvoří bezpečné a hřejivé prostředí. Nic se nevyrovná maminčinu náručí, ale příchodem noci musí naši prcki usínat samostatně. „Holé“ postýlky? Ty si ani na desátý pohled nedokážeme zamilovat. Stylový look jim dodají mantinely se šňůrkami pro snadné upevnění k postýlce. Jsou antialergické, z jemného vlákna a ve veselých dětských barvách a motivech. V nabídce klasická nebo multifunkční hnízda do postýlky.

Dětské hnízdo vzbuzuje pocit útulnosti jako v maminčině bříšku

V naší nabídce naleznete hnízdo pro novorozence nebo komplet dětského hnízda s vybavením v jednoduchých či moderních. Hnízdo pro miminko umíte umístit do postýlky, rodičovské postele, na gauč nebo na zem. Miminko se díky němu nekutálí a navíc rychleji zaspinká.

Dětské hnízdo zajistí zdravý spánek
Hnízdo do postýlky poslouží také jako jako ochranná bariéra mezi manžely a můžete využít i tehdy, když si chcete dát děťátko mezi sebe v manželské posteli. Budete si tak jisti, že miminko neztratí svoji polohu a dobře se mu dýchá. Hnízda zajišťují dokonalé větrání během spánku a zároveň drží záda ve správné poloze.