Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Cena

27874308
127874308

Značky

Položek k zobrazení: 5

Dětské postýlky se stahovacím bokem
Dětská postýlka se stahovací bočnicí na první pohled v ničem neodlišuje. Navzdory podobným parametrům zde jeden podstatný rozdíl existuje. Postýlky se nekompromisně postarat o bezpečný a pohodlný spánek.

Postýlka se stahovacím bokem umožňuje přizpůsobení výšky matrace různým vývojovým stádiím dítěte. Matrace v dětské postýlce tak může být umístěna na 3 výškových úrovních. Nejvyšší umístění matrace je vhodné pro novorozence, střední pro sedící miminka a nejnižší pro děti, které již dokážou stát samostatně.

Nejsilnější stránkou těchto postýlek je však stahovací bok, který je velmi praktický hlavně v prvních měsících děťátka a zajistí jednodušší manipulaci s dítětem.

Praktická postýlka
Postýlky se stahovací bočnicí nejsou na tom o nic hůře ani, co se týče kvality použitých materiálů nebo designu. Můžete počítat s kvalitními přírodními materiály a zdravotně nezávadnými barvami použitými pro povrchovou úpravu postýlek.

Dětské postýlky se stahovacím bokem nabízí většinou klasický vzhled, ale nikdy nezklamou, jelikož je umíte doladit pěknými doplňky.