Proč u nás nakupovat?

Balenie tovaru1. Zboží balíme s láskou

Především nám nejde o co nejrychlejší naskladnění, ale také o slušné dodání. Doručovací servis zajišťují ověření dopravci, kteří Vám po naskladnění zásilku doručí na vaši adresu do 24-48 hodin od podání. Křehké zásilky jsou pojištěny, takže se nemusíte obávat, že vám doručíme poškozené zboží. Po odeslání balíčku Vás ihned informujeme e-mailem a SMS. Do každého balíčku dáváme i kousek sebe, proto je naše zboží baleno s láskou.

doprava_12. Doprava zdarma nad 149 eur!

Rozhodli jste se nakoupit nad 149 eur? V takovém případě zaplatíme dopravu za Vás. Vy už jen spokojeně očekávejte svoji objednávku!

Darček_03.Rádi vás potěšíme

Přátelský přístup k našim klientům je garancí, že tak podpoříme příjemnou atmosféru. Proto nám záleží na co nejlepším vyřízení všech objednávek, ale také vašich speciálních požadavků. Uvnitř každého balíčku vás čeká překvapení - ke každé objednávce máte od nás jeden milý dárek.

Poradenstvo_004. Skvělé poradenství

Neumíte se rozhodnout, který z nabízených produktů bude pro vás tím nejlepším? Kontaktujte nás na zákaznické lince nebo nás oslovte e-mailem či chatem. Svěřte se nám s vašimi požadavky a představami, co by měl daný produkt splňovat. Poskytujeme odborné poradenství, tedy na každou vaši otázku máme konkrétní a praktické rady.

tovar_15. Certifikované zboží

Líbí se vám pokojíček v Shabby stylu nebo dáváte přednost skandinávskému stylu? Vytvořte vaší ratolesti příjemnou a hravou atmosféru domova. My pro Vás pečlivě vybíráme zboží, které splňuje normy EU a je certifikované, netuctované a bezpečné nejen pro běžné používání, ale také ke zdraví a pokožce dítěte. Design našich produktů odpovídá na aktuální trendy. Pro vaši spokojenost kráčíme s módou a postupujeme v kvalitě!

Vrátenie do 14 dní6.  14 dní na výměnu/vrácení

U nás se nemusíte bát nakoupit. Nesplnil zboží vaše očekávání? Objevil se nějaký problém s vaším zbožím? Nevěšte hlavu, dobu na vrácení máte až na 14 dní a při reklamaci se za Vás o vše postaráme.

Prístup7. Zpříjemnili jsme vám den?

Pozitivní ohlasy na kvalitní a atraktivní produkty jsou pro nás tou největší odměnou. Jen tak jsme si jisti, že to, co děláme, je jedinečné a má smysl v tom pokračovat. Záleží nám na vaší spokojenosti a radosti z každé objednávky. Dohlížíme na to, abychom ke každému přistupovali individuálně a přátelsky zároveň.

Zkrášlete si s námi Váš den

 


Snímka obrazovky 2019-09-23 o 10.55.14