Rukávky na kočárek

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Cena

430761
1430761

Značky

Položek k zobrazení: 14

I ruce maminek či tatínků budou v zimním období při procházkách s kočárkem rádi v teple. K tomuto účelu výborně poslouží rukávníky, které naleznete v této sekci.

Rukávník na kočárek udržuje vaše ruce v teple, aniž byste museli mít neustále nasazené rukavice a fusak naopak chrání před chladem miminko. Na co se zaměřit při výběru rukávníku? Zkusíme Vám poradit:

K čemu je potřebný rukávník?

udrží Vaše ruce v teple i při dlouhých procházkách s kočárkem
je praktický nejen v minusových teplotách, ale i při větru a dešti
v klasickém rukávníku si ruce navzájem vytvářejí teplo
Podle typu kočárku si můžete vybrat buď rukávník nebo rukavice na kočárek. Nevíte v čem je rozdíl?
- Rukávník na kočárek se hodí na všechny kočárky, které mají spojenou rukojeť, a to i na ty s ruční brzdou. Jeho výhodou je, že více zahřeje, protože si v něm ruce navzájem vytvářejí teplo.
- Rukavice na kočárek se hodí spíše na golfové hole, ale umístěte je snadno i na spojenou rukojeť. Jsou více variabilní – lze je různě přemísťovat, a tak je můžete mít na kočárku neustále.

Rukávník i rukavice na kočárek mají vrchní část většinou vyrobenou ze 100% polyamidu - šusťákoviny. Vyznačují se vysokou odolností vůči odření pevností za sucha i za mokra. Snadno se udržují, můžete je bez obav prát a sušit, navíc jsou většinou nepromokavé. Ať už zvolíte rukávník nebo rukavice na kočárek, oba typy mají zapínání na suchý zip či na druky.

V našem e-shopu si můžete vybírat z celé řady designů a barev. Rukávník můžete sladit s výbavičkou dítěte, kočárkem či fusakem, podložkou. Celkově to pak bude působit pěkným sladěným dojmem.