Dětské postýlky k posteli

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Cena

27793260
127793260

Každá maminka chce mít své miminko hned po narození ve své blízkosti a v bezpečí. Ne všichni rodiče však chtějí mít své děťátko u sebe v posteli. Za jedno se mohou bát, že miminko v noci přilehnou a za další mohou pociťovat diskomfort při spaní. Pro takové rodiče je ideální volbou postel, která se dá umístit k posteli a to doslova. Tento typ postýlky je standardně vybaven bezpečnostními pásky, které můžete uchytit k lamelám roštu na manželské posteli.

Při výběru postýlky však nezapomínejte i na výběr kvalitní matrace, která zajistí pohodlný spánek děťátka a podpoří zravý vývoj páteře. Vaše dítě Vám za to v dospělosti jistě poděkuje. V našem e-shopu naleznete široký výběr matrací různých velikostí a také různé typy kvalitních postýlek za rozumné ceny.

Postýlky k posteli
Miminka tráví od narození spoustu času v postýlce a není tedy divu, že pečliví rodiče chtějí mít své dítě u sebe nejen ve dne, ale iv noci.

Postýlka k posteli představuje velmi rozumné a praktické řešení, totiž ne všichni rodiče chtějí spát s miminkem v jedné manželské posteli v obavách o bezpečnost miminka a jeho přilehnutí.

Nezapomeňte na kvalitní matraci
Výběr postýlky je důležitý, avšak pozornost věnujte i samotné matraci. Ovšem je pravda, že kojenci a batolata nevyužijí úplně parametry kvalitní matrace, ale jisté požadavky musí povinně splňovat – aby byla vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů a zároveň aby disponovala minimálně střední tvrdostí pro zdravý vývoj páteře.