Stránka 1 z 1 - 25 položek celkem

Cena

12114698
112114698

Značky

Položek k zobrazení: 25

Dětské koberce jsou neodmyslitelnou součástí každého dětského pokoje. Před dětskými koberci se „třese“ každý staromódní a neupravený prostor v pokojích. Naše dětské koberce jsou svým kvalitním provedením a materiálem naprosto bezpečné a určené právě i pro ty nejmenší. Nádherně doplňují koutek na hraní, pohodlné lezení či cvičení. Nabízejí pohodlí, jsou příjemné na dotek a oživí každý fádní kout. Koberce do dětského pokoje si pochvalují především domácnosti s chladnější podlahou – díky koberci si může dítě klidně hrát na zemi třeba i celý den a to bez obav z nachlazení. Naše koberce pro děti jsou hravé, veselé a barevné. Máme širokou nabídku koberců, buď klasické koberce nebo pratelné koberce od Lorena Canals. Mluvíc o zabezpečení nejlepších podmínek pro zdravý vývoj již od miminka, kdy tyto malé lezouny potřebují objevovat svět kolem sebe, zde máme bavlněné prarelné koberce pro zajištění maximální možnosti čistoty.

Klasické koberce zajišťují hravé dětské vzory a tvrzený podklad, přičemž pratelné koberce zajišťují snadnou údržbu a moderní vzory podle nejnovějších trendů.

Dětský koberec je nejen skvělým a moderním doplňkem pro děti, ale také místem pro zábavu, inspiraci a hraní. Prohlédněte si proto naši skvělou nabídku dětských koberců v nejkvalitnějších možných materiálů v různých nadčasových vzorech. Dětský koberec v kulatém aztéckém tvaru nebo klasický koberec se vzorem pejska. Který bude ten Váš?