Příběh značky Bonybon

Jste rodiči na „plný úvazek“? Slovenská firma BONYBON bude od prvních chvil vašich dětí s vámi. Sami dobře víte, že už od prvních chvil děti potřebují vlastní a dostatečně pohodlné útočiště. Tak jak rostou, je synonymem jejich království nejprve bezpečí co nejblíže rodičům, později ve vlastním pokojíčku s postýlkou a hračkami. Podle možností ji postupně ve školním věku doplňujeme o několik funkčních zón.

Dnes vám přiblížíme svět BONYBON a co bylo inspirací pro vznik dětského světu nábytku, doplňků, hraček či potřeb. Rodiče potřebují reálná čísla, technické údaje o základní a doplňkové výbavě do pokojíčku a děti. Na základě čehož vznikl koncept BONYBON. Zabýváme se funkčním, moderním nábytkem a doplňky.

Dáváme zákazníkovi na výběr kvalitní doplňky či nábytek za přijatelné ceny nebo nadstandardní nábytek či doplněk. Věděli jste o tom, že na trhu existuje různé množství gramáží plácht, jako 120 g či 140 g?

Chrániče ze směsí 100% bavlna, 80% bavlna a 20% polyester či 100% polyester? Různé zabezpečení konstrukcí postýlek? Jak se vyznat a nekoupit kočku v pytli?

My vás rádi seznámíme a poradíme o nejlepší alternativě pro VÁS. Odměnou pro nás, bude VAŠE SPOKOJENOST.