Stránka 1 z 7 - 232 položek celkem

Cena

962474
1962474

Značky

Položek k zobrazení: 232
Zaffiro zimní fusak S20+ iGROW - béžová ZA056
Zaffiro vlnený zimný fusak do kočíka Nego Pastel pink 3 ZA030
Zaffiro fusak iGrow 2.0 Lama Vanilla 4 ZA053
Zaffiro fusak iGrow 2.0 Lama Camel 2
1 855 Kč
ZA052
Zaffiro fusak iGrow 2.0 Lama Blush 2 ZA051
Uteráčik pre predškoláka
123 Kč
MA190
Nahoru
Další produkty
Péče o novorozeně začíná už před porodem, veď každá budoucí maminka si chystá výbavičku nejpozději v posledním měsíci těhotenství. Novorozenec od samého začátku vyžaduje speciální péči, která je odlišná od péče většího dítěte. V období po narození je dítě citlivější na negativní faktory a je odkázáno ve všem na vaši pomoc. Pokud vaše péče bude důkladná, výrazně přispějete ke zdravému vývoji vašeho děťátka. V našem e-shopu naleznete vše potřebné při péči o miminko. Od základních věcí jako je postýlka s matrací až po montessori pomůcky.
Nač se však zaměřit jako první:
- Pohodlný spánek děťátka - pro pohodlný a kvalitní spánek děťátka je nutná postýlka s kvalitní matrací.
- Koupání a péče o kůži novorozence - při koupání je potřebná vanička (nejlépe s integrovaným lehátkem, která dodá rodičům větší pocit jistoty při koupání, kvalitní osuška či ručník.
- Péče o vlasy a nehty novorozence - kartáče z kozího vlasu jsou ideální pro masáž jemné dětské pokožky miminka
- Přebalování novorozence - k přebalování je zapotřebí kvalitní přebalovací pult či komoda, přebalovací podložka a doplňky jako košík na potřeby na přebalování, či organizér.
- Hračky a novorozenec - v naší nabídce naleznete různé mojkáčky, které jsou velmi nápomocné při uspávání a zklidnění miminka, až po různé kolotoče a hrázdy.
- Zavinovačka pro novorozence - psychologové považují používání zavinovačky za vhodné. Novorozenec byl dlouhou dobu v ohraničeném prostoru, kde měl určené hranice a měl pocit bezpečí.
Tento pocit bezpečí mu může při poloze na volném prostranství chybět. Tyto názory podporuje zkušenost, že pokud plačící dítě zavineme do zavinovačky, přestane plakat.