Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Cena

6181213
16181213

Značky

Položek k zobrazení: 9

Dětské peřiny, peřinky a sety do postele
Zdravý vývoj dítěte je přes kvalitní spánek. Kromě výběru správného dětského nábytku, je důležitým doplňkem také ložní prádlo.

Najdete u nás dětské přikrývky z kvalitních a hygienických materiálů, které poskytnou příjemný spánek pod měkkou, hedvábnou peřinkou, která udrží teplo po celou noc. Peřinky a polštáře jsou vyrobeny z antialergických materiálů zabraňující vzniku roztočů, plísní a množení bakterií.

Peřinky pro kluky i holky
V nabídce máme také univerzální ložní sety s potiskem, které obsahují polštář i peřinku v různých barvách a materiálech. Tyto speciální sety nevyžadují povlečení, jelikož je již potištěno. Chlapci mají rádi tmavé barvy, vzory se svými hrdiny či autíčka. Dívky zase zbožňují pestré barvy s princeznami či polštáře s volány.

Vybrat si můžete dětské peřinky do postýlky i postele, pro kluky i holky. Lůžkoviny jsou důležitou součástí dětského vybavení od prvních dnů svého narození. Proto jsme připravili kvalitní ložní prádlo do dětské postele a postýlky jako plachty, deky a přikrývky, polštáře, volány či baldachýny nad postýlku.