Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Cena

2025938
12025938

Dětské matrace
Dětské matrace u nás nejsou součástí dětské postýlky nebo postele. Jelikož si výrobci postelí si dobře uvědomují význam matrace pro zdravý vývoj páteře a proto její výběr ponechávají na rodičích. Výběr správné matrace nemusí být pro vás během na dlouhou trať, ovšem pár základů byste měli určitě vědět.

Dopřejte matrací svou pozornost

Nic není třeba přehánět
Neodceňujte výběr matrace, avšak nesahejte ani po nejlevnější možné alternativě s odůvodněním, že dítě rychle roste. Prosím nezapomínejme, že dětská matrace je pro správný vývoj páteře dítěte důležitá od samého začátku. Vyplatí se, že prevence je vždy lepší, než léčba. Nepřehánějme a ve snaze dopřát dítěti i modré z nebe kupujeme předražené matrace, ale volte zdravý vývoj.

Pro kvalitní dětský spánek je důležitá i kvalitní matrace, proto nabízíme dětské matrace pouze z bezpečných a nezávadných materiálů. Důležité je zlepšovat zdraví a bezpečný vývoj miminka již od narození. Dětské matrace z naší nabídky jsou proto chráněny proti vlivu plísní a roztočů. Naše dětské matrace mají maximálně vzdušný materiál pro spánek jak v bavlnce a přírodní složení materiálů, které přispívají ke klidnému a sladkému spánku miminka. V nabídce naleznete voděolný potah nebo potah s ionty stříbra, který zajistí maximální ochranu. Můžete si vybrat dětské kokosové matrace, pohankové matrace, dětské matrace z pur pěny s různými kvalitními potahy ze zdravotních materiálů. Dětskou matraci můžete doplnit o nepromokavou dětskou plachtu, bavlněnou plachtu, lněnou plachtu nebo o dětskou peřinu s polštářem.

Vybíráte-li dětskou matraci do dětské postýlky...
Ortopedové doporučují tvrdší nebo středně tvrdou matraci, která poskytne páteři přiměřenou oporu.
Ortopedické zónování je určeno až pro děti nad 10 let. Zónovaná matrace do postýlky není vhodná pro maličké děti nevyužijí a zóny.
U malých dětí je třeba se soustředit spíše na čistotu a odvětrávání matrace.