Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Cena

41817150
141817150

Značky

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 10

Kvalitní a nezávadná dětská postýlka je základem pro sladké a ničím nerušené dětské sny. Zdravý a plnohodnotný spánek je totiž pro děti nesmírně důležitý. Mnozí seřizující rodiče právě koupi první dětské postýlky podceňují. Právě proto chceme dětem přinést dokonalé pohodlí a vytvořit místo, ve kterém se budou cítit příjemně a bezpečně. Dětská postýlka hnízdečkem, skvělým zátiším a snad prvním doplňkem do výbavy pro novorozence. Zároveň ji jako poslední odkládáme. Spí se v ní prostě úžasně! Naše dětské postýlky jsou většinou z bukového nebo borového dřeva, upraveny nezaváděcí povrchovou úpravou.

Naše dětské postýlky jsou především pohodlné, zdravotně nezávadné a funkční, aby malým prckům poskytly vše potřebné pro sladký odpočinek. Naleznete u nás roznorodé dětské postýlky, například dětské postýlky k posteli, dětské postýlky s vytahovací bočnicí či vyjímatelnými příčkami nebo rostoucí polohovatelné dětské postýlky. Designově jsou různorodé, aby neplnily jen praktickou funkci, ale esteticky zapadly do vaší ložnice nebo dětského pokojíčku.

Postýlka s baldachýnem jako z pohádky

Baldachýny nad postýlku či postel vytvoří útulné místo a zároveň oázu sladkého klidu pro ničím nerušený spánek vašeho dítěte. Už ho víc nebudou rušit žádné zvuky nebo nechtěné světlo. Naše dětské baldachýny zapadnou ke každému kousku našeho dětského nábytku.

Důležité místo v dětském pokoji mají také přebalovací komody a komody s přebalovacím pultem, které poskytují i místo pro uskladnění všech miminkovských potřeb.

Naše dřevěné dětské postýlky jsou garancí zdravého a plnohodnotného spánku vašeho dítěte

Dětské postýlky u nás jsou prvotřídní kvality a zaručují 100% spokojenost rodičů a jejich miminek či dětiček. Naše dětské postýlky jsou pečlivě vyráběny s největším důrazem na kvalitu, bezpečnost a funkčnost. Postýlky Safe Dreams jsou dokonce vhodné i jako dárek, které vynikají svým elegantním provedením balení.

Dětská matrace jako důležitý doplněk dětské postýlky.

K dětské postýlce naleznete také v naší nabídce kvalitní dětské matrace, přičemž doporučujeme dokoupit i nepromokavé dětské plachty. Naše dětské matrace vynikají svojí kvalitou, oproti jiným eshopům. V nabídce naleznete i kvalitní slovenské dětské matrace, které patří k nejprodávanějším z nabídky.

Nevíte si rady s dětskou postýlkou? Rádi vám poradíme v článku? klikni zde - jak správně vybrat dětskou postýlku.